Minek tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok ausztriaba élek 3éves kororm ota most vagyok 7edikes és perfekt beszélek németül angolul és magyarul.

Szeretnék irodába dolgozni informatika nem tetszik.

Itt most már egy éve ugy vannak a jegyek hogy

5g 4g 3g 4v 3v 2v 1v. Ha vagy akor mindenhova mehetsz tanulni én 3vagyok de javitani fogok matekot szeretem

Angolt szeretem földrajzot szeretem és ezekböl elégé jó is vagyok szerintetek minek tanuljak ? 13f



2017. márc. 28. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanuld, amit szeretnél. Nincs értelme annak, hogy mi mondjuk meg,hogy mi legyél. Aztán utálni fogod magad, hogy olyat csinálsz amit nem szeretsz. Keress neten munkákat ezekhez kapcsolódóan. Sok sikert


13/L

2017. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,de azért érdekelnének mások ötletei.
2017. márc. 28. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp annak tanulj ami ÉRDEKEL! Mert úgy a munkád szeretni fogod , és nem munkaként fogod felfogni , hanem hobbiként.. Ne azzal törődj miből milyen jegyeid vannak..

Gondolkozz el mit szeretsz a szabadidődben csinálni :) na azokból indulj ki! az az egyik legfontosabb!

pl:. szeretsz sokat sportolni? személyi edző.. :)

De ha te irodában szeretnél dolgozni , ugye tudod hogy nagy eséllyel számítógépen kell dolgoznod? ( informatika )

2017. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ tudom hogy gépel kell majd dolgozni.De én programozni nem szeretnék ugy értetem.
2017. márc. 28. 17:16
 5/12 A kérdező kommentje:

Imádom az autokat és értek is hozájuk.

De nem szeretnék kint vagy egy garázsba ledolgozni az életem.

2017. márc. 28. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy működik Ausztriában, de szerintem még nem muszáj eldöntened, hogy minek tanulj. Az érdeklődési köröd még rengeteget fog változni az iskokában, úgyhogy, ha valamilyen tagozatot kell valasztanod, olyat válassz, ahol egy kedvelt tárgyat tanulhatsz magasabb óraszámban, egyébként meg gondolkozz rajta, hogy milyen szerepben tudnád elképzelni magadat, mi az, amit szívesen tanulsz, vagy amit szívesen csinálsz a szabadidődben, és ami a legfontosabb, hogy mi az, amivel felnőttként vagy egy életen keresztül képes lennél foglalkozni.
2017. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nyárig el kell küldeni a jelentkezésunket ara a helyre ahova menni akarunk szakma vagy iskola és jövöre 4×1 hetet ott leszünk ahova jelentkeztünk. :(
2017. márc. 28. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mérnök? Ha szereted az autókat lehetsz pl jármű mérnök
2017. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jó ötlet 😀
2017. márc. 28. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok a helyi nyelvtan náci lenni, de ilyenkor inkább kérdezd úgy, hogy "Mit tanuljak" Én az elején tényleg azt hittem, h valami elkényeztett kisgyerek vagy, akinek semmi ambíciója nincs.

Hát figyelj...

Őszintén szólva ez problémás kérdés.

Én 14 évesen azt gondoltam, hogy hű de nagyon grafikus akarok lenni. (8.ban)

Aztán meg azt, hogy vegyész (9.-ben)

Később egyre inkább rájöttem, hogy se a vegyészet, se a grafika nem való nekem, elektronika-autók-energetika témák érdekel, egyre biztosabb vagyok benne, h ezzel is szeretnék foglalkozni.

Érdekes, 7-8 évesen pont ugyanezt gondoltam, csak egy dolog miatt elment a kedvem az egésztől (hosszú sztori)

Válaszd azt, ami éppen a legjobban tetszik.

De mielőtt kiválasztanád, olvass utána minden témának, ami érdekel, és próbáld el beleképzelni magad, hogy hosszú évekig abban a szakmában kell majd dolgoznod.

Hogy ha esetleg pár hónap múlva rájössz, hogy mégse... Hát, szívás.

Akkor próbáld túlélni, tanulni, annyira nem megutálni, hogy azért tudjad rendesen.

Suli után biztos majd tudsz továbbtanulni, megszerzed a diplomát/szakmát, és ha esetleg a munkahelyedről kirúgnak, sokkal több esélyed van, h utána felvesznek másik helyre (mert 2 dologban leszel profi)

2017. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!