Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 10. -es és csak...

Most vagyok 10. -es és csak ebbe az évbe kezdtem el tanulni a biológiát de azt szeretném fölvenni faktnak mert az kell a továbbtanuláshoz. Mennyi lehet a lemaradásom azokhoz képest akik már 9. -től tanulják?

Figyelt kérdés
És még annyi h a biosz érettségi mennyire nehéz emelt szinten?? És h mennyire sokat kéne rá tanulnom??

2017. márc. 21. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84 százalékos emelt írásbelit írtam két év fakt után úgy, hogy tizenegyedikben kezdtem unblock biológiát mint tantárgyat tanulni, ami relatív nem rossz, és nem hiszem, hogy ez olyan egyedi lenne. Azt, hogy neked mennyit kellene tanulnod, mi a nehéz és mi a sok, nem tudom megmondani, de ha megtanulod a tankönyvedet, és végiggyakorlod a feladatsorokat, észre fogod venni, hogy mennyire megy.
2017. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyi lemaradásod sincs.

Még 2 éved van, ami bőven, bőven több, mint elég.

Hogy mennyire nehéz, az persze relatív. Én tavaly írtam, és nem mondom, volt benne 2 elgondolkodtatóbb feladat, de én sokkal nehezebbre számítottam - szóval szerintem kifejezetten könnyű volt:)

Szerintem még 11-ben is bőven elég, ha lelkiismeretesen megtanulod az órai anyagot. Kifejezetten az érettségire (biológiából) én nem kezdenék el tanulni 12. előtt.

2017. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki az, aki kilencediktől tanulja?
2017. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki tagozatos?
2017. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!