Online szakma végzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért fordulok hozzátok most, mivel ... a jelenlegi iskolámban nagyon sokat, sőt rengeteget hiányoztam, emellett be kell vallnom őszintén hogy nagyon, de nagyon rossz tanuló vagyok... Tudom lehet szidni de egyszerűen nem tudok dolgokat megjegyezni. Ezért kellett is járnom különféle fejlesztésekre meg mindenre... Most lettem 9.-es .

Általános suliba még nagyjából nem annyira sokat hiányozgattam, próbáltam is tanulni...

Viszont középsuliba már egyre többet hiányzok, nem birok megjegyezni dolgokat...

Hallottam valahonnan hogy ha Online végzünk szakot akkor nincs órahiányzás, sőt egyeltalán nincs is hiányzásos dolgok...


Ezt nem tudom hogy tényleg létezik-e *TÉNYLEG* hallottam valahonnan, de ha esetleg nem létezik akkor tudnátok adni valami tanácsot?


Nem szeretném ellógni az iskolát, csak ... az a helyzet hogy a koránkelést sose kedveltem ezért van hogy gyakran hiányzom viszont nincs arra megoldás hogy neten lehessen elvégezni vagy később járós suli vagy én tényleg nem tudom de nem bírom.:S...


* A KÉRDÉS NEM KAMU !!! *



2017. ápr. 3. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
* Tényleg nem kamu a kérdés, és nem tudom hogy létezik-e egyáltalán ilyen megoldás vagy ehhez hasonló* Inkább azért kérek elnézést ha valami nagyon nagy hülyeséget kérdeztem...*
2017. ápr. 3. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Kelj fel hamarabb.
2017. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa hogy 4kor vagy 5kor 1-2 órával elöbb felkeltem, gépezgettem is... de valahogy engem az zavar hogy még nincs akkor világos...és mikor mennem kell még a "Nap sem kelt fel rendesen"... emiatt érzem magam szarul hogy pár órával még sötét volt és na érted..:S

Tudom elég hülye kifogás - probléma ez de ilyen vagyok.:D

2017. ápr. 3. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor sok sikert a minimálbérhez! legjobb esetben arra számíthatsz majd.
2017. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
><"...
2017. ápr. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!