Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki felvilágosítana arról,...

Valaki felvilágosítana arról, h lesz valaki diplomata? Mit kell tanulni? Meddig? Jó lenne ah mindent leírnátok nekem erről a dologról?

Figyelt kérdés

fiatal vagyok még, nem sokat tudok ezekről a dolgokról, jó nyelvézrékem van, 3 nyelvet tanulok, és érdekel a jog is. szeretnék többet tudni a diplomáciáról.

köszönöm a segítséget.


2010. máj. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ledoktorál vki. fősuli, egyetem
2010. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ilyen kötött dolog. (mint pl politikus is lehet akármilyen végzettséggel az ember..)

De egyik barátom, aki diplomata szeretne lenni a Corvinusra ment, nemzetközi gazdálkodás szakra.

2010. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jézusom első válaszoló...az érettségit kihagytad. az nem kell hozzá?


ha valaki pont annyira van csak képbe a dolgokkal, mint én legyen szíves, nem írjon. feltételeztem,h kell hozzá egyetem. meg többféle végzettség is. de én azt szerettem volna, ha valaki úgy egész pontosan felvilágosít,h milyen úton-módon lesz valaki diplomata, meddig tart, mennyire nehéz, stb...


nekem a nemzetközi igazgatási szak szimpatikus. az vajon olyasmi ami hasznos? utána egy jogász diploma...

2010. máj. 12. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

nagy eséllyel úgy lesz vki diplomata, hogy az apja is az volt... legalábbis úgy, hogy vannak kapcsolatai, sajnos.


attól mert elvégzel egy nemzetközi tanulmányok/gazdálkodás/igazgatási szakot, még nagyon nem valószínű,h. az leszel...


sztem egyébként az a lényeg,h. minél több nyelvet beszélj tökéletesen, és egy jogi diplomata nem rossz..

2010. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!