Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment mennyire nehéz, magolós szak?

Figyelt kérdés
Bár tetszik, de kicsit félek tőle, ugyanis már 1 éve érettségiztem, így kiestem a dologból eléggé, és hát nem én vagyok a legszorgalmasabb ember. A matekos tárgyaktól nem félek, a többi az, ami kicsit aggaszt.

2017. ápr. 6. 11:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
16%

Ezekre a helyekre azert nem tul nehez bekerulni szoval mondom ez ezt eddig nem neveznem "komoly lehetoseg"-nek

Aki gimiben jo volt matekbol de egyetemen vert pisilt annak valszeg a gimis matekoktatasa is vicc volt.

2017. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Estádio de Felchút ***** válasza:
5%

Rendben, kiskoma, te vagy a nagy király.

Na, áruld el szépen, mennyit keresel. Mert a többi csak mellébeszélés.

2017. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem arrol van itt szo hogy ki a nagy kiraly, hanem hogy a gazdmen mennyire nehez es mennyire jok vele a lehetosegek.
2017. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

"nem tul nehez bekerulni"


Végül is csak 3.-4. legmagasabb központi ponthatár szokott lenni gazdmen-re a maga 440-450 pontjával.


Bár egyértelmű, hogy csak egy hülye troll vagy, nem tudom miért vitatkozok veled.

2017. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Konkrètan irnod kell egy jo érettségit bàrmiböl amihez kicsit konyitasz+ egy nyelvvizsga és màr meg is van a 440 pont.

Ez nem nehez, ne higgyuk mar el mekkora faszák vagyunk.

2017. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

Te most valami első év után kivágott gépészmérnök vagy?

Mert nagyon olyan bukéja van az egésznek :D

Idáig érezni a megkeseredettségedet.

2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
12%

Így van, megkeseredett kivágott gépészmérnök vagyok. Most ráébresztettél a negatív tulajdonságaimra

Te gazdmenre jártál? Úh váo nagyon okos lehetsz. Megtanítasz hogy lehetek én is akkora király mint te? Lehet aztán felvesznek majd a Big4-hoz meg a Vodafonhoz napi 50 órában excelezni meg ppt-zni.

Hú haver, az ám az igazi álom, adsz tanacsokat hogy lehetek sikeresebb az életben?

2017. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%
Megkerdezhetem utolsó, hogy hol dolgozol es mennyiért? Esetleg hol szerezted a diplomadat?
2017. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Persze, munkahely fizetés diploma, 3 olyan dolog amit tök szivesen megosztok vslakivel az interneten :Dd
2017. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

Ezt az "excel mágus"-t már olvastam egy másik kérdésnél, tuti ez a szerencsétlen az, és 0-24-ben sír a gyk-n... :D

Miért akkora szégyen az, hogy ha valaki használja az excel-t a munkája során, magyarázd már meg. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2017. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!