Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány bionikán kb. hogy...

Pázmány bionikán kb. hogy alakul egy elsőéves órarendje?

Figyelt kérdés
szeptembertől ott fogok tanulni, egyrészt izgatott és kiváncsi vagyok, másrészt pl. munkavállalás miatt nem ártana tudni, hogy nagyjából mivel lehet/kell tervezni. előre is köszönöm :)
2017. ápr. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Honnan tudod, hogy ott fogsz tanulni?

Még az érettségi sem ment le, a ponthatárok sincsenek meg.

2017. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
előrehozottat tettem infóból, 96% lett emelten, emellett van egy felsőfokú nyelvvizsgám. duplázásra hajtottam, matekból pedig közepet írtam, aminél biztos voltam hogy nem lehet olyan rossz hogy ne legyek bőven a ponthatár felett. :)
2017. máj. 20. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Állítólag reggel 8-tól délután 4-ig órája van az embernek.
2017. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de mindjárt szeptember. Mutassak órarendet? (2012-ben voltam elsõéves, de nagyjából hasonlónak kell lennie most is.) Egyébként elsõ olyan 4 félévben nem fogsz tudni túl sokat dolgozni, tele a nap kõtelezõ tárgyakkal.
2017. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!