Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zay Anna Szakgimnázium egészsé...

Zay Anna Szakgimnázium egészségügyi tagozatára felvesznek? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés
4,2 az átlagom. 68embert vesznek fel és én 72.vagyok. nagyon félek hogy nem vesznek fel és ha fel is vesznek akkor évközbe kiesek mert túl buta vagyok hozzá. 100pontból 80 pontom van. 1hét múlva megtudom hogy felvettek e vagy sem. Addigra idegbajt fogok kapni. Nagyon félek.

#fog #átlag #Anna #buta #hét #Zay Anna #átlagom #idevbaj
2017. ápr. 18. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már most azon stresszelsz, hogy évközben kiesel, akkor kár volt oda jelentkezned. Kiesni biztosan nem esel ki, ha normálisan tanulsz. Én tavaly végeztem ott, az én időmben nem volt felvételi és kerek 4-es átlaggal felvettek.
2017. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért stresszelek hogy kiesnék évközben mert 4,2 az átlagom és igy sem vagyok benne a 68-ba.😣
2017. ápr. 18. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki elsőnek jelölte, aki 68. Simán felvesznek.

Miért esnél ki? El is hinném, ha még valami egyetemet írtál volna, de a középiskolák - föleg a nyíregyháziak -, nem arról híresek, hogy sokat kell tanulni. Az meg baromság, hogy Krúdyban, meg Kőlcseyben sokat kell. Átlagos gimi, bárki elvégzi. Ez csak ilyen klisé baromság, hogy középiskolásoknak sokat kell tanulni, meg nincs idejük semmire... Én meg se szólalok akkor.

De! tesóm is ott végzett, kisujját se mozdította, meg szinte sose tanult, mégis elvégezte egész jól.

2017. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt nektek eü alkalmassági?

Biztos bent vagy, mert négy ember biztos kiesik előled

2017. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem volt eü. alkalmassági vizsga
2017. ápr. 19. 07:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Még nincs fenn a honlapon a végleges lista?
2017. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nincs fent. :(
2017. ápr. 19. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
És most?
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már megjött a papír is és felvettek😊
2017. máj. 6. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratu :)
2017. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!