Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Suli váltás? (bővebben lent)

Suli váltás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na hát minden úgy kezdődött hogy szakgimibe (informatika) mentem(most 9.-es vagyok)....eleinte jónak tűnt utána rájöttem hogy ez mégse az én világom.. nem tetszenek a szakmai tantárgyaim, és nem tudom ebben a szakmában elképzelni magam most már.... Az osztályommal alig beszélek, szoktak piszkálni is( jó azt még lenyelem) de szünetekben se beszélek nagyon senkivel, nem tudok velük azonosulni....köztes velük a kapcsolatom, se nem szeretem őket se nem utálom....csak így hogy ugye a szakma se nagyon tetszik, és az osztályom (igaz jó fejek meg minden) de nem jövök velük ki jól, azon gondolkoztam hogy sulit váltanék...ahol be tudnék illeszkedni...csak az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy gimibe mennék, és hogy nekem sok tantárgy kimaradt(földrajz egyáltalán nincs, kémia, fizika, biológia meg össze van vonva, meg ezek az ének, rajz stb.. tantárgyak sincsenek) így én gondolom most 9.-be mennék nem? Vagyis én annak jobban örülnék mivel egy nem berendezkedett társasághoz kerülnék így :) Meg még azzal se vagyok tisztába hogy ez mennyire megvalósítható? A segítő válaszokat előre is köszönöm :)

2017. ápr. 19. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!