Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi után megoldható...

Felvételi után megoldható hogy olyan iskolába menjek amit nem jelöltem meg?

Figyelt kérdés
Ha nem jelöltem meg egy iskolát valahogy megoldható lenne hogy bekerüljek oda?

2017. ápr. 20. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Legalább azt leírhattad volna, hogy közép- vagy felsőoktatásba felvételizel...
2017. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-Talán, de most azonnal lépj - ápr. 28 a tankönyvrendelés határideje. Felhívod a sulit, ahová mennél, megkérdezed, hogy van-e még hely az általad vágyott képzésen. Ha igen, ők elmondják a további teendőket. Ha nincs, akkor nem oldható meg.
2017. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, középiskolába jelentkezek.
2017. ápr. 20. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Fellehet hívni őket, végül is nem vesztesz semmit ha megpróbáljátok, de nincs túl sok esélye, hogy komolyan vegyenek. És miért? Pont, hogy a felvételi miatt. Mert ez alapján mindenki felhívhatná a saját álom gimnáziumát, és odamenne ahova szeretne (ami jól hangzik, de a valóságban nem kivitelezhető -lásd, pont ezért jött létre a felvételi, hogy bár néha kegyetlenül, de szűrjön).

Talán év közben lenne esélyed, hogy átmenj 9. félévekor.

2017. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen suli?

Szakképző?

2017. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az,hogy maradnék abba az iskolába ahova nyolc éve járok.Csak sajnos nem jelöltem meg.Felvételim meg a jegyeim alapján fel vettek volna.
2017. ápr. 25. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez esettben ha a tanárok bírtak, simán van esélyed.

(alapítványi suliknál próbálkoztatok?)

2017. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!