Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » CORVINUSOSOK, elmondanátok,...

CORVINUSOSOK, elmondanátok, ti miből érettségiztetek és milyen szinten? Fontos!

Figyelt kérdés
Miből érettségiztetek, és milyen szinten, hány ponttal kerültetek be? Mi a véleményetek, 1 emelt szintűvel is be lehet jutni vagy minimum 2-vel(pl. emelt matek, emelt angol). És a nyelvvizsgák? Előre is köszönöm a válaszaitokat:)
2010. máj. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért a Corvinuson van pár szak. Mégis melyikre gondolsz?
2010. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi, teljesen elfelejtettem:$

A gazdélkodátudományi karon érdekelnének a szakok. Alkalmazott közgáz, marketing, mendzsment, turizmus, vendlglátás.

2010. máj. 14. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

alkalmazott közgáz az kapásból nem g kar, hanem k.

Én amúgy gazdmenre járok, matekból emelteztem és 95% lett. Össz lett 458 pontom, angollal és matekkal.

Bőven elég 1 emelt, 2-nek nem is lenne értelme... ha van 2 középfokú nyelvvizsgád, vagy egy felsőfokú, +egy emelt az elég.

2010. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most még elég az egy emelt 2012-ben már nem...
2010. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!