Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én vagyok ennyire bepánik...

Csak én vagyok ennyire bepánikolva az érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Május 10-én töri emeltem lesz,11-én meg angolból adok középszintűt.Idáig úgy voltam,hogy "éreztem",hogy fel vagyok készülve,de most nem.Úgy érzem nem tudok semmit,máskor meg,hogy igen.Még megpróbálom kihasználni maradék időt,hogy jó legyen,de fogalmam sincs.Pedig készültem rá,főleg a törit tanultam sokat,de mégis úgy érezm,hogy nem tudom.Valaki tanácsot egy kétsegbeesett érettségizőnek?

2017. ápr. 29. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem csak te vagy így. Szerintem a diákok 80%-a nagyon ideges az érettségi előtt, sokan meg nem mutatják. Én is az voltam. Én tavaly érettségiztem, kettőből emelteztem és 6 tárgyból érettségiztem. Azt hittem nem élem túl és előtte való napokon csak pánikoltam és arról beszéltem mi lesz velem. Viszont mikor kikapod a feladatlapot nincs időd, se energiád pánikolni. Elkezded oldani a feladatokat és elrepül az idő. Nekem pl a magyar olyan hamar elment, na meg a matek. Az infó volt az utolsó, akkora már teljesen belejöttem. Egy kicsit fárasztó minden egyes nap menni, de a végén már nem fogsz izgulni. Amiatt, hogy nem tudod meg ne aggódj. Mindenki ezt érzi a nagy nap előtt. Ez természetes, az lenne fura ha nem éreznéd ezeket ;)
2017. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Áhh én is nagyon idegbeteg vagyok, pedig én csak sima középszintű érettségit teszek. Az szerintem nem gond ha úgy érzed alig tudsz valamit, mert akkor még többet tanulsz és így sokkal jobban fog menni érettségin. Én ezen az utolsó héten úgy fogok készülni, hogy egy nap csak egy tantárgyal foglalkozok de azzal reggeltől-estig tehát összefoglalok és feladatlapokat oldok meg. + át tanulmányozom az atlaszt meg a függvény táblázatot. Ezeket javaslom neked is így az utolsó hétre. Ennél többet ilyenkor már nem nagyon tehetünk. :D

Sikeres érettségit!

19/L

2017. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves sorstárs! Ne aggódj,én is nagyon félek az érettségitől,két emeltem lesz,biosz és kémia. Úgy érzem,hogy semmit sem tudok,pedig rengeteget készültem az emeltekre. Közepekre is készülgettem,de bizom abban,hogy ha négy évig rendesen készültem,akkor most nem lehet baj. :)
2017. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,ez megnyugtató,hogy nem csak én vagyok idegbeteg előtte.És mindenkinek sikeres érettségit!
2017. ápr. 30. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nagyon félek a matektól és az angoltól különösen. Remélem azért sikerülni fog, addig még van idő egy kis ismétlésre. Sok sikert minsen sorstársamnak! :) Szerinten a legmagabiztosabbak is idegeskednek kicsit, mégis csak az egyik első igazán nagy kihívás a tanulás terén. Természetes,hogy mindenki izgul, valaki jobban-valaki kevésbé.
2017. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondoljatok arra hogy az egyetemisták egy zh-ra többet készülnek mint az egész érettsegire. :D
2017. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kívánom,hogy mindenkinek sikerüljön az,amit eltervezett és felveszik oda,ahova szeretne menni. :)

Kedves utolsó válaszoló! Tudom,hogy ha jövőre egyetemista leszek,akkor vissza fogom sírni az érettségit,de jelen helyzetben ez nem nyugtat meg,hiszen most az a cél,hogy bekerüljek. :))

2017. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Ez igaz. Na meg minden félévben vizsga :D

DE nem hiszem, hogy ez szegény érettségizőt vigasztalná :D Nekem is volt már jó néhány zhm meg vizsgám de semmiért nem mennék még egyszer érettségizni.

2017. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!