Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak a nappali vagy...

Mit válasszak a nappali vagy az esti tagozatot? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A lényeg 16 éves vagyok és döntenem kell a nappali illetve esti tagozat között. Már egy ideje dolgozom iskola mellett

és arra gondoltam hogy délelötöntként mehetek dolgozni ha az estit választom de a hátránya nem kapok rendes tanítást és nem biztos hogy ha meg van a szakma mehetek éretségizni!

Ha pedig nappalira megyek visszakerülök a 14 évesek közé és arra már én 17 éves leszek és az nekem egy totális visszafejlődést fog jelenteni!Ti mit tennétek a helyemben melyiket választanátok?



2017. máj. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha rám hallgatsz hagyod a f-szba a nappalit!

Válaszd az estit, mert nem leszel agyon terhelve, sokkal kevesebbet fogsz stresszelni és így sokkal sokkal jobban fog menni a tanulás! (Tapasztalat.) Kapsz rendes tanítást olyan értelemben, hogy neked még otthon azért hozzá kell tanulnod. Interneten rengeteg tanuló program van! Továbbá nem valószínű, hogy kell csinálnod 50 óra közmunkát ahhoz hogy leérettségizhess (nekem legalább is nem kellett).

19/L

2017. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom az estit, ha tudsz önállóan is tanulni. Tényleg brutálisan leterhelil a diákolat a nsppalin, újabban ezekkel a mindennapos testnevelésekkel meg közösségi szolgálattal. Pedig aki nem akar mozogno, az emiatt sem fog és a közösségi szolgálat meg egy teher az intézményeknek. Meg a korai kelés is rossz, sokkal jobban fog az agyam délután és nem úgy esek be órára, hogy még félig alszom. Én nekem sokat javult a tanulási képességem és a tanárok még jobbak is voltak,mint a nappalin.
2017. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!