Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyibe kerül egy diszlexia...

Mennyibe kerül egy diszlexia vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a Kormányhivatal Rehabilitációs Osztályán (III. kerület, pedagógiai szakszolgálat) diszlexia vizsgálaton, postázás alatt van a szakvélemény. A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerül ez? Nem mondtak semmit (én pedig elfelejtettem megkérdezni), hogy a vizsgálatnak lenne díja, csak egy pletykát hallottam, hogy 30ezer Ft... Elképzelhető hogy a határozat mellé küldenek egy csekket is? 27 éves vagyok, felsőoktatási tanulmányaim miatt mentem el.. Elsősorban azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik nem tippelgetnek, (áááá, ez kizárt h ennyi pénz... Tuti fizetni kell, semmi nincs ingyen... az ilyen válaszokat köszi...) hanem esetleg voltak ilyen vagy hasonló vizsgálaton.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. máj. 3. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha helyben a vizsgálatkor nem kértek pénzt már nem fognak. Utólag nem fognak csekket küldeni, meg behajtani a pénzt.
2017. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a teszt? Megkaptad a vizsgamentességet?
2018. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, megkaptam, és nem került pénzbe:D
2018. ápr. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!