Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet Érden kivizsgálni,...

Hol lehet Érden kivizsgálni, hogy diszlexiás vagypk-e? Hogy néz az ki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de kiskoromba "elhanyagolták" ezt a bajt.Nagyon rossz a helyesírásom és már évek óta nyaggatnak a tanárok/barátok hogy fizsgáltassam ki.Most volt magyar vizsgám ahol ha nem lett volna maximálva 15re a helyesírásért lefonható pontszámok akkor 46-ot veszitettem volna.Most jutottam el arra a szintre hogy még az éretségi elött meg kéne nézessem ezt :(

2015. jún. 18. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
nem vagy diszlexiás az itteni írásod alapján
2015. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy tudom, az illetékes pedagógiai szakszolgálat szakértői bizottsága tudja ezt megvizsgálni, de hogy hozzájuk hogyan tudsz önszántadból eljutni, azt sajnos nem tudom


az osztályfőnöködtől nem tudnál tanácsot kérni ez ügyben?

2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, a pedagógiai szakszolgálat vagy leánykori nevén nevelési tanácsadó illetékes,az iskolád körzete szerint.
2015. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 holnaptegnapja ***** válasza:
56%

Az első jelek, hogy szintaktikai hibákat teszel az írásodba, utána a szemantikai hibák kezdenek szaporodni.


Az első jeli a diszlexiának, hogy pl. felcseréled íráskor a betűket, vagy kihagyod. pl. "yg"-t írsz "gy" helyett és így tovább.

Pl.

A viselkedésedben nem veszed észre, hogy hibázol.

Az már nem csak diszlexia lehet.

Szakorvost aki jó ebben, nem könnyű találni.

-------------------------

Debrecenben keress orvosra.

A klinikán.

Vagy Szegeden, ... nevet nem írok, mert az reklám lenne.

(előtte készülj fel, hogy nagy fába vágod a fejszét)

Tudásban ők nagy hírnevűek. Pl. a Szegediek.

2015. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!