Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 évesen el lehet kezdeni...

18 évesen el lehet kezdeni artistának tanulni?

Figyelt kérdés

Igazából még nem vagyok csak 15, de mire odajutnék, hogy elkezdhessem már talán túl "idős" lennék hozzá? Én Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskolára gondoltam,mert úgy hallottam ott van felnőtt képzés is. Úgy el lehet kezdeni, hogy 18 évesen az elejéről?

Normális válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 4. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon zárt ez a terület. Ha felmenőid között nincs artista, akkor esélytelen a helyzeted.
2017. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát hajlékonyság-rugalmasság miatt nem kellene halogatni..

van artistafoglalkozás itt, menj el nézd meg:

Maciva cirkusztelep Hungária krt 215

[link]

2017. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csacsika0011 válasza:
74%
Ez butaság hogy zárt :) Nyugodtan menj be a Városligeti fasorba (Lövölde téren a posta mellett) a Baross Imre Artistaképző irodájába és érdeklődj. Ugyan már voltak felvételik, de mindig van pótfelvételi :) Amennyiben megfelelsz a felvételin felzárkóztató osztályba kerülsz ahol mindent megtanítanak. :) Fiam már 4 éve oda jár :) Most 17 éves lesz. Sok olyan lány és fiú van aki még jövőre csatlakozik hozzájuk :) Murainé Szakáts Ildikót vagy Bán Brigittát keresd bátran :)
2017. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csacsika0011 válasza:
74%
Most látom hogy csak 15 éves vagy.. Miért vársz akkor 18 éves korodig?? Általában 5. osztályban kezdik el a gyerekek, de vannak akik később csatlakoznak. Fiam 6.-ban került oda. Délelőtt elméleti órák vannak, délután artistaképzés. Ez 9. osztálytól változik. Onnantól délelőtt van az edzés és délután a tanítás.
2017. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért váratom mert messze lakok Budapesttől. Ha pedig a szüleimet megkérném, hogy hagy járhassak oda max koliba megyek úgy se vennének komolyan. Ha pedig éretségi után mennék akkor csak nem szólnak bele, hogy mivel akarok foglalkozni.
2017. máj. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!