Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol folytassam a tanulmányaimat?

Hol folytassam a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Jövő májusban érettségizni fogok, és jelenleg kissé tanácstalan vagyok, hogy milyen irányban is kellene tovább folytatnom a tanulmányaimat. A törit szeretem nagyon illetve földrajz a másik fakultációm (de csak azért, hogy meglegyen az 5. érettségi tantárgyam), ezen kívül még az angol az, amit szeretek és a gazdaság is érdekel. Már egy ideje jogban gondolkodom, de kiállásom nincs, eléggé lámpalázas vagyok, nem tudom nekem való-e az ügyvédi hivatás, vállalati jogtanácsos és hasonlókat pedig kissé egysíkúnak vélem. Esetleg valami nyelvi dologban is gondolkodtam, de nem tudom teljesen mit kezdhetnék az angollal. Azért írok ide, hátha tudtok tanácsot adni a joggal vagy valamilyen idegen nyelvi továbbtanulási lehetőséggel kapcsolatban. Szerintetek a lámpalázasság kinőhető, legyőzhető? Mi lenne a legideálisabb érettségi után?

2017. máj. 13. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!