Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan valaki esetleg...

Van itt olyan valaki esetleg aki idösebb korában kezdte az orvosi egyetemet?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok és szeretnék felvételizni a közeljövöben orvosi egyetemre kérdés hogy valaki közületek megjárta mér ezt az utat

2017. máj. 23. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
18 évesen kezdtem az orvosit édesapám miatt, majd abbahagytam. Teljesen más voltam akkoriban. 30 évesen kezdtem újra. Nem én voltam a legidősebb az évfolyamban, sőt majdnem középtájon voltam életkorban. Szívesen válaszolok minden kérdésedre, ha írsz.
2017. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 30 körül jön meg az ember esze. Sose késő váltani. Van egy ismerősöm, aki érettségi után állt banki munkába és mellette megtanult angolul, 27 évesen egy műkörmös tanfolyamot is elvégzett abból kb 10 évig megélt, nemrég megcsinált egy jogi asszisztensit, de nem állt be ügyvédek alá, hanem nyit egy saját kocsmát. Mindig melózik és mindig vált, mindig jól megy neki, sosem láttam kétségbeesni.


Ez az 5-10 év így is úgy is el fog telni. Szerencsés vagy, ha nem probléma az anyagi része! Vágj bele! Mi vesztenivalód?

2017. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 29 évesen, már családanyaként kezdtem a második diplomámhoz az egyetemet és nem éreztem, hogy bármiben is hátráltatott volna a korom. Sőt, a tanulási- és vizsgarutinom kifejezetten jól jött. Szerintem nagyon sokan vannak, főleg a mai világban (Life-Long Learning), akik relatíve későn jönnek rá, hogy nem azt a pályát szeretnék folytatni, amit 18 évesen megálmodtak maguknak. A környezetemben rengeteg ilyen ember van, és látom, hogy sokkal boldogabbak így, mint ha bent ragadtak volna az eredeti szakmájukban. Drukkolok neked!
2017. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!