Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmunkas vegzettseggel...

Szakmunkas vegzettseggel milyen lehetosegem van?

Figyelt kérdés

Pek szakmunkas vagyok, gyakorlatom nincs belole, csak minimalis. Nem szerettem mar az iskolaban sem, dolgozni nem akarok benne, hacsak ossze nem tudok hozni egy sajat pekseget. Hetvegen is robotolni kene, ejszaka is, a penz semmi amit adnak erte.

Viszont ha jol gondolom igy csak a gyarak maradtak..

Van lehetosegem olyan munkat vallalni ami nem halal unalmas es monoton? Mert ugy erzem ettol leepulok..


2017. jún. 2. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Miért nem váltasz?
2017. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

25.

Csak ilyen van, vagy ennel rosszabb.

Minden ami elvisehetobb lenne minimum erettsegihez kotott.

2017. jún. 2. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
leérettségizel, bár őszintén szólva csak a hiánya jelent hátrányt, a megléte nem sokat jelent...érettségivel se kellenél több helyre, ha nincs a kezedben egy használható szakma, amit szeretnél is csinálni.
2017. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó szakmád van, hidd el! Szerintem a legjobban fizető kétkezi munka.
2017. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felenk sajnos nem igazan fizetik meg es ejszaka meg hetvegen sem akarok robotolni egesz eletemben. Milyen mas allasokat tudok igy negpalyazni?
2017. jún. 3. 07:15
 6/6 A kérdező kommentje:
*megpalyazni
2017. jún. 3. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!