Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek idén nehezebbek...

Szerintetek idén nehezebbek voltak a biosz és kémia emeltek? Vidéken lehetséges, hogy 415-420 között lesz a ponthatár?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak kémiát irtam, szerintem az a tavalyinal picit nehezebb volt. Hát talán kicsit csökkenhet a ponthatar vidéken, de már nem hiszem h olyan lesz mint 2015-ben.
2017. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a kémiát írtam, nekem mindig fordítva működik, hogy azt érzem nehéznek, ami elvileg tök könnyű, és onnan tudom, hogy valami elvileg nehéz, hogy mindig simán letudom. Nem mondom, hogy simán letudtam, mert pont ma láttam, milyen buta hibáim voltak, de nem éreztem nehéznek és nem is lett rossz. Akármi előfordulhat, de nem hiszem, hogy 420 alá mennek a ponthatárok, szerintem leginkább a tavalyihoz hasonlított mind a kettő (talán egy kevéssel volt nehezebb).
2017. jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a biosz jóval nehezebb volt,mint a tavalyi,a kémiának a megfogalmazásával voltak problémák. Fizikát sem mondják könnyűnek. Nem hinném,hogy emelkedni fognak a pontok.
2017. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj, ezt nem lehet tudni.

Kezdjük ott, hogy oké következtetsz az érettségik nehézségéből, de aki bioszt és kémiát ír, az nem mind orvosira megy. Lehet aki 46 ot teljesít megy gyógyszerésznek aki pedig 90 et az orvosnak vagy éppen lehet fordítva.

Következtethetnél a jelentkezők számából is, de abból sem tudsz, mert mondjuk én is tegnapelőtt változtattam sorrendet, és más is szerintem fog, szóval nem tudhatod.

Következtethetnél a tavalyi ponthatárokból is, de épp hogy tavaly volt egy olyan csúszás, amire senki nem gondolt volna.

Ott vannak azok akiket tavaly nem vettek fel, idén újraérettségiztek,vagy csak viszik a tavalyi pontjaikat idén, és ők így még csak a statisztikában sincsenek benne. ( lásd én) .

Tudom hogy meg szeretnél megnyugodni, de fogggalmunk sincs, hogy ez hogy fog alakulni, mert mi nem látjuk ezeket az adatokat. Majd akkor kiderül, találgatni szerintem nagyon felesleges.

2017. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Tudom, hogy megszeretnél nyugodni* elnézés siettem. :D
2017. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

A ponthatáron úgysem tudsz változtatni szóval feleslegesen idegesíted magadat, bár tudom hogy nehéz de próbálj meg ne a felvételin gondolkodni.

#5-ös te hova jelentkeztél?

2017. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
439 SZOTE
2017. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyetertek az elso valaszoloval, en sem tartom valoszinunek hogy nagyon sokat csokkenne, de valamennyit fog :)) a biosz atlag az en megyemben 62%, mondjuk ez az irasbeli, de szerintem szobelivel is kb 64-65% lesz maximum, ami mar egy duplazasos rendszerben 8-10 pont..
2017. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!