Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki, aki idén,2017-...

Van itt valaki, aki idén,2017-ben az ELTE BTK-ra jelentkezett? Ha igen, melyik szakra?

Figyelt kérdés
Én szlavisztika orosz, germanisztika német nemzetiségi, s hebraisztika szakra adtam be.

2017. jún. 7. 22:27
1 2
 11/16 anonim válasza:
74%
Koreanisztikára adtam be :D
2017. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 rebii1234 válasza:
én romanisztikára (olasz) jelentkeztem :)
2017. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolso en nem akarlak elkeseriteninsem eltantoritani az olasztol, en oda jartam, ki is iratkoztam, velem egyutt meg 3an... :( ne haragudjon meg senki de az nem oktatas ami az olasz tanszeken folyik. Akkor van ertelme amikor nyelvfejlesztesen az anyanyelvi tanaroknal bvan az ember sajnos ennel tobb jot nem lehet mondani az olaszrol :( miota nincs a Linczenyi csak esik az egesz...:(
2017. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 rebii1234 válasza:
100%
Nem keserítettél el, nem várok tőle túl sokat amúgy se. :D Hallottam róla jót meg rosszat is, egyik ismerősöm oda jár és azt állítja, hogy ő nagyon élvezi. Ha felvesznek, akkor majd úgyis megtapasztalom én is.
2017. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
A hebraisztika szakot nagyon ajánlom, az egyik legszínvonalasabb szak.
2017. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tudom, hogy nem kéne kérdés alá kérdést írni... de pályaválasztás előtt vagyok, és a bölcsészeten gondolkozom. Mindenki azt mondja, hogy válasszak mást, mert nem fogok tudni vele elhelyezkedni. A kérdésem pedig az lenne, hogy Nektek, hogy esett erre a választásotok?
2017. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!