Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika szak tapasztalatok...

Anglisztika szak tapasztalatok (DE, ELTE, KRE)?

Figyelt kérdés

Szeretnék személyes vagy másodkézi tapasztalatokat hallani az anglisztika szakról a következő egyetemeken: DE, ELTE, KRE.


Mind a három egyetemen bejelöltem az anglisztika szakot és nem tudom, hogy módosítsak-e sorrendet, melyiket rakjam előre. Teljesen tanácstalan vagyok :(


Hallgatók (hozzáállás, stílus, befogadókészség), tanárok, közösség, lakóhely, közlekedés, buli, gólyatábor, bármi, akármi. Minden infó jól jön :)


Előre is köszi a segítséget :)



2017. máj. 29. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak ELTE-ről tudok nyilatkozni, én szeretem :) Bár én angol tanáris vagyok, de az anglisztikásokkal közös óráink vannak. A diákok többsége rendes, és a tanárok is úgy általában nagyon jóindulatúak :) A HÖK szokott szervezni szakos programokat, pl. angolos karácsony mindig van, meg plakátverseny, meg hasonlók. Buli az inkább össz BTK-s buli van, bár van 1-2 anglisztikás is egy félévben. Nem tudom, mit mondhatnék még :D Szeretek ide járni, bár szerintem az angolos tárgyak többsége elég könnyű.
2017. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. máj. 29. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én KRE-re járok, úgyhogy ha gondolod nyugodtan írj, és szívesen válaszolok minden kérdésedre :)
2017. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!