Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia-történelemtanár vagy...

Biológia-történelemtanár vagy biológia-némettanár szakon mennyire van jelen a kémia, matematika, mennyire nehezek?

Figyelt kérdés
Ezek a kedvenc tantárgyaim, így ezek valamelyikét jelölném meg a DE-TTK-n vagy az ELTE-SEK-en. Viszont itt-ott, ezen az oldalon, illetve tantervekben is olvastam, hogy vannak matematika, kémia tantárgyak is egyetemen, és ez egy kicsit megijesztett, mert ezekből nem vagyok olyan jó, kb. 3-4-es szinten tudom őket teljesíteni, a felsoroltakból viszont nagyon jó vagyok és szeretem is őket. Tudom, hogy kinek mi, meg ez relatív, emberfüggő, de kb. mennyire nehéz ez a két tárgy? Úgy tudom, csak az első pár félévben vannak, de igazából nagyon megijedtem. Van itt olyan, aki ezeken a szakokon tanul, amit említettem? Ti mit gondoltok, vagy tanácsoltok?
2017. jún. 11. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Bioszon van Analízis matekból, általános és szervetelen kémia,szerves kémia,biokémia.


Gyakorlással menni fog, de fel kell kötni a gatyát.

2017. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!