Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek emelkedik idén a...

Szerintetek emelkedik idén a gyógyszerész, ált. Orvos ponthatár?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy valami racionális kapaszkodót próbálsz keresni, de az az igazság, hogy ezt nem lehet megmondani. Mindenki hall dolgokat az osztályából/ismerőseitől, vagy ismer átlagokat (ami már egy fokkal racionálisabb kiindulási alap), de úgyse lehet megmondani, hogy mennyi lesz az annyi júliusban. Én biztosan nem számítok akkora emelkedésre, mint amilyen tavaly volt, de tényleg bármi lehet.
2017. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Szerintem emelkedni semmiképp nem fog, én inkább pár pontos csökkenésre számítok. A kémia elég nehéz volt, az országos átlag 40-50 pont, valamit a középszintű érettségik is új rendszerben íródtak, szóval szerintem emiatt esélyes a csökkenés. Persze bármi lehet, ez csak az én véleményem.
2017. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Én csökkenésre számítok,mert a kémia átlag (ahogy előttem írták) 40-50 pont,és a biológia is nehezebb volt,mint tavaly.

Szerintem a 2015.határoktól valamennyivel magasabb lesz az orvosin,a vidéki egyetemeken úgy érzem,hogy olyan 415 pont elég lesz. A gyógyszerészetit (szintén vidékre) olyan max. 390-re saccolom,de inkább 385.

2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!