Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján jelentkezhetnék...

Ezek alapján jelentkezhetnék erre az OKJ-s képzésre? Debreceni SZC)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában kezdtem el rajta gondolkodni, hogy elvégeznék egy OKJ-s képzést, Debrecenben.

Leginkább a szakács és cukrász munkakör érdekelne, de nem tudom, hogy a linkelt oldalakon található információk alapján részt vehetnék -e 17 évesen egy ilyen, 1 éves képzésen?


[link]

[link]


Ugye korhatárt és érettségi feltételt nem ír, így logikus lenne, hogy 8 általánossal és 16 év fölött mehetek, de ha valaki segítene ezt "tisztázni" nekem, annak nagyon örülnék! :)


Valamint hol találhatok több információt, gondolok itt képzések indítására, iődpontjaira, stb...?


Gimi mellett nyilván az esti oktatás lenne nekem megoldható, heti néhány napban.


Ha valaki jártas a témában és hozzá tud szólni egy-két hasznos tanáccsal, nagyon hálás lennék! :)



2017. jún. 17. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Még ezt az oldalt találtam, bár ez nem DSZC-s:

[link]


Amit még nem értek az az, hogy akkor végülis mikor ingyenes és mikor fizetős egy ilyen tanfolyam?

2017. jún. 17. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyatkozz az itteni válaszokra, hívd fel az intézetet, vagy a kérdéseidet küld el nekik e-mailben.

Hidd el, onnan minden kérdésedre valóban autentikus választ fogsz kapni!

2017. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott ajánlják a lap alján, hogy ha kérdésed van, akkor lépj kapcsolatba velük!
2017. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!