Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok? Van aki debrece...

Tapasztalatok? Van aki debreceni lakos? Van tippetek, hová is jelentkezhetnék? Már sok helyen próbálkoztam, akár takarítás is szóba jöhet, de semmi.

Figyelt kérdés
6 hónapja nem találok munkát Debrecenben, pedig van egy érettségim és egy OKJ-s banki szakügyintéző végzettségem. Voltam már olyan állásinterjún is, ami egy eladói munkakörről szólt és meglepődtem, hogy diplomások tolongtak egy részmunkaidős eladói munkáért.
2013. dec. 12. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de én diplomásként és OKJ-s papírral, meg nyelvvizsgákkal is egy évig kerestem melót. Most határozott idős helyen vagyok. A lényeg, hogy ne add fel és próbálkozz. Figyeld konkrét munkáltatói oldalak (pl. bankok) karrier rovatát. Iratkozz fel hírlevélre minél több álláshirdető oldalon, minél jobban leszűkítve, arra, amit keresel. Együtt érzek veled és drukkolok, hogy sikerüljön! "Akár takarítás is szóba jöhet" Ismerős érzés, a mindegy, csak legyen már valami. DE! Tudd, hogy mennyit érsz és ne becsüld alá magad és a képességeidet, mert más is így fog hozzád állni! Mosolyogj és legyen önbizalmad, akkor is, ha már belül nagyon el vagy keseredve, ne lássák rajtad!
2013. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, szoktam figyelni különböző bankok stb honlapját, az Auchant is, oda is regisztrálva vagyok az adatbázisba. Kicsit azért is vagyok elkeseredve, mert pl családtagok szerint az én hibám, hogy nem találok, apám felesége is múltkor úgymond beolvasott nekem, hogy nem igaz, hogy nem találok Debrecenbe munkát.
2013. dec. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!