Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon ciki, hogy nem sikerül...

Nagyon ciki, hogy nem sikerül elsőre az orvosi?

Figyelt kérdés
Köztetek van olyan, akit nem vettek fel elsőre? Mert én sok ilyen történetet hallottam, bár perpillanat ez nem igazán boldogít... ha igen, ti mit csináltatok egy évig?

2017. jún. 19. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki. Tanultam.
2017. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 évig tanulj v dolgozz valahol egészségüggyel kapcsolatosan. Amúgy nem ciki, de kitartásod és időbeosztásod trenírozd nagyon alaposan, főleg ha nem sikerült megtanulni azt a semmi anyagot érettségire úgy hogy más dolgod nem volt. Mert orvosin rohadt nehéz lesz helytállni, majd meglátod.
2017. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én. :D Elsőre nem is nagyon volt esélyem, egyszerűen olyan tagozatra jártam, hogy sem az órarendem, sem a többi tárgyam nem engedte, hogy az emeltekre készüljek. Hihetetlenül összetörtem és butának éreztem magamat utána, pedig annyi készüléssel az is csoda volt, hogy úgy ahogy sikerültek. :D


Szóval, egy évig főttem a levemben, és nem volt wellnessutazás, de utána simán letettem a bioszt és a kémiát újra, és most már elég jók az esélyeim arra, hogy felvegyenek. Biztosan jobban jártam így, mintha tavaly csak úgy becsúsztam volna, mert így biztos vagyok az alapjaimban, és valószínűleg nem az utolsók között fognak felvenni.


Elvileg tényleg senkit nem érdekel, és azt vallom, hogy inkább orvosi előtt kelljen összeszednie magát az embernek, mint a vizsgaidőszak közepén. Van olyan, hogy pechből nem kerülsz be, meg olyan is, hogy tényleg nem elég, amit csináltál, mindenesetre minden javítható és újracsinálható, és bőven felülemelkedhetsz rajta. Úgyse fog számítani már egyetemen se, amikor vizsgázni kell meg ezer oldalakat megtanulni, szóval ne emészd magadt emiatt. :)

2017. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki:) Nagyon kevés ember végzi el úgy az orvosit,ahogy a nagykönyvben megvan írva.(érettségi után rögtön egyetem,aztán hat év csúszás nélkül) Sokakat csak másodjára vagy harmadjára vesznek fel.
2017. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek másodéves a SOTE-n és nekem rengeteg olyan évfolyamtársam van, akiket csak másodjára vagy harmadjára vettek fel viszont nagyon jól teljesítenek az egyetemen, szóval szerintem egyáltalán nem ciki..sőt legalább érettebb vagy amikor elkezded.

Ha nem vettek volna fel, akkor pedig valószínűleg elmentem volna kórházba dolgozni ès tanultam volna, de más szakot semmiképp sem kezdtem volna el.

Sok sikert!:)

2017. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Lesz egy éved amikor csak a kémiát és a biológiát tanulod, a többi tantárgyat már nem kell, így jobban tudsz koncentrálni a 2 felvételi tantárgyra. Ha kell járj el magántanárhoz.
2017. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!