Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e emeltszintű informatik...

Edmond Pihe kérdése:

Lehet-e emeltszintű informatika érettségit írni PHP 5.6-ból?

Figyelt kérdés
A kérdésem rövid. Az lenne, hogy lehet-e emelt infót írni php-ból. Előre is kösz a válaszokat! :)

2017. jún. 20. 17:32
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Elég furcsa a kérdésed. Ha azt akartad kérdezni, hogy a programozás feladatot megoldhatod-e PHP-val, akkor szerintem nem, mert ezekből a szoftverekből lehet választani:


FreePascal 2.6.4

Geany 1.25

Lazarus 1.4.2 (fpc 2.6.4)

Code::Blocks 13.12 MinGW/GCC (4.8.1)

TDM-GCC 4.8.1

Python 3.4.3 + IDLE (Python GUI) (32 bit)

Python 3.4.3 + IDLE (Python GUI) (64 bit)

JAVA SE – NetBeans 8.0.2, JDK 8 (32 bit)

JAVA SE – NetBeans 8.0.2, JDK 8 (64 bit)

MS Visual Studio 2013 Express for Windows Desktop

2017. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a PHP egy általános szerveroldali szkriptnyelv dinamikus weblapok készítésére. Mit akarsz ezzel csinálni az érettségin? :). Sehol nem tudod hasznosítani a megszerzett ismereteidet PHP-ből sajnos :\.
2017. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
52%

Mi az, hogy sehol nem tudja hasznosítani? :D

Nagyon is keresett a PHP-fejlesztő.

De az tény, hogy a fizetés általában kevesebb, mint C#, C++, Java, stb. nyelvek esetén.

2017. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érettségin.
2017. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

OFF:


Ha téged a PHP jobban érdekel mint bármi más, akkor tanuld azt, mert fizetésben brutális eltérések nem lesznek, és ha PHP-t motiváltabban tudod tanulni jobb leszel belőle, és egy JO PHP-s többet keres mint egy átlagos C-programozó és egy JÓ C-programozó többet keres mint egy átlagos PHP-s.

2017. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baj a PHP-val, hogy szerveroldali nyelv, mert fel lehet tenni egy standalone gépre egy Apache szervert, és már megy is a PHP konzolban, és meg lehet oldani olyan feladatokat, amiket az érettségin feladnak.


Az a baj vele, hogy nincs a szoftverlistán, amit az első bemásolt. Ezért nem lehet az érettségin választani.

2017. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy soha nem értettem hogy miért vannak egyesek így megindulva a programozási nyelvekkel. 1 hét alatt simán átlehet állni egyikről a másikra így érettségi szinten. Felsoroltak közül szinte mindegyik nyelvet próbáltam, szerintem a legkönnyebb a c#-al :D. De mindenki maga döntse el!
2017. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!