Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hatalmas nagy pofára esés jól...

Hatalmas nagy pofára esés jól sül el?

Figyelt kérdés

Röviden: 8 éve kezdtem az egyetemet, anno bölcsészkaron .Nem igazán tetszett, a vizsgáim szinte soha nem sikerültek, azért,mert utáltam ,amit tanultam.

Ki is rúgtak az egyik tárgy sokadszori nem teljesítése után.

Totál depis lettem, magamba fordultam,szó szerint temettem magam.

Aztán a barátomon leresztül beleláttam a bankszektorba,és megtetszett.

Godnoltam egyet, újraérettségiztem matekból és kozgazdász diplomát szereztem . Most egy bankban dolgozom,magas beosztásban.

Annak idején nagyon sok pofont kaptam,miután kirúgtak az egyetemről. Szülőltől, barátoktól.

Kb senki nem hitt bennem és megcsináltam. Volt,hogy az utolsó kis pénzem matek könyvekre költöttem és nem volt mit ennem:D

Van közöttetek még ilyen,aki pofára esett,aztán új erőre kapott és megcsinálta?

27N


2017. jún. 26. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas gratulácio , velem hasonló nem történt még :)
2017. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes... pár helyen nem logikus a történet..

Amúgy te nem új erőre kaptál, hanem megtaláltad azt, amit szeretsz.

Az kap új erőre, aki az adott dologban lesz nagyon jó egy igazán mély holtpont után, valamilyen hatásnak köszönhetően.

2017. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik szakon voltál?
2017. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!