Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 évesen ciki egyetemre...

25 évesen ciki egyetemre mennem? Kinéznének engem onnan?

Figyelt kérdés
Nappalira mennék, és szívesen szereznék barátokat. De félő, hogy kinéznének engem, mert nem 19 körül vagyok mondjuk..:(
2017. jún. 27. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakra mennél, de mérnökin, ahová járok, ott nálam csak idősebbeket vagy egyidőseket ismerek (20éves vagyok). Ismerek 25 éveseket is. Ugyan olyan lököttek, mint mindenki más, de ugyanakkor mindenki komoly is tud lenni.

Ha te nem érzed, hogy te már túl érett vagy, akkor nem lesz gond, hidd el.

2017. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugyan kicsit későn válaszolok,de én most 3.éves vagyok az egyetemen ,nappalin ,és 20 éves vagyok.

A legeslegjobb barátnőm az első évtől kezdve egy most 25 éves csaj. Iszonyat jófej,egyáltalán nem mondanám meg,hogy annyi amennyi. Nagyon sokan jóban vannak vele,senki sem nézi meg. Ugyanazokat csinálja,mint én 20 évesen,semmiben sem különbözik. Igyanúgy eljár néha inni,bulizni velünk,talán még népszerűbb is mint sokan közülünk.

Ja, és a szakmában dolgozik egyetem mellett,nagyon jó cégnél gyakornok.

26 lesz amikor diplomázik és utána még mesterre is akar menni.

Kinéz kb 19 évesnek. Szóval NEM CIKI. Nincs rádírva és az egyetem már nem dedó,nagyon sok ember jár oda,sokféle. Vannak a csajnál is jóval idősebbek. Az egyik pasi konkrétan szerintem 30 felett lehet,mégis ott ül velünk és sokan haverkodnak vele.

2020. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!