Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem a japánszaka jobb?

Melyik egyetem a japánszaka jobb?

Figyelt kérdés
Japánszakra szeretnék ejelentkezni, d enem tudom eldöteni, hogy melyik jobb. Az ELTE vagy a Károli Gáspár? Kérhetnék véleményket ezen két egyetemről? Hogy mégis milyen a japánszak? Hogy zajlik a tanítás? Lehetőleg minden információt írjatok le. Köszönöm előre is.

2017. júl. 5. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a nyelv érdekel és japánul akarsz megtanulni, menj inkább nyelvtanfolyamra, sokkal-sokkal többet fogsz érni vele. Egyetemen nagyon ingerszegény a nyelvoktatás, cserébe persze elvárják hogy tudj japánul mind írásban, mind szóban. Ha Japán mint ország, kultúra érdekel, szívesen beleásod magad az ázsiai gazdaságba, politikába, vallásba, társadalomba, és minden vágyad ezekről tanulni, akkor viszont neked találták ki a szakot. Dönts belátásod szerint.


Egy japán szakos

2017. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Egy nyelvtanfolyam + könyvtár többet ér.
2017. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem csak maga a japán nyelv tanulása érdekel.
2017. júl. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!