Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni szerintetek?

Mit érdemes tanulni szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gyárban dolgozom. De mivel nem ez az életképem, hanem azért valami komolyabb. Szerintetek mit érdemes tanulni, milyen irányba? Számítástechnika érdekel a legjobban, de ugyanakkor a matekból mindig is gyenge voltam. Emellett önszorgalomból tanulom az angol nyelvet.
2017. júl. 5. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most megyek egyetemre. Műszaki pályán kell a matek az kilőve. Az informatikával lehetne sok mindent kezdeni de oda meg kell a matek. Mit szeretsz, mi érdekel? Milyen szinten megy az informatika? Mi volt a probléma a matekkal, nem foglalkoztál vele eleget, vagy egyszerűen nem értetted? Szeretnénk segíteni, de egy picit több infóra lenne hozzá szükség.
2017. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is értem, és türelmem sincs hozzá, ugyanakkor érdekelnek a számítógépek, ahhoz van érzékem, mint szerelés mint a Windows rendszerek problémamegoldása.
2017. júl. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!