Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű történelem érettségi?

Középszintű történelem érettségi?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz?


0-ról indítom a tanulást, de tényleg. Abszolút nulláról. Van rá 1 évem. Legalább 80%-ot hozni kéne.


Napi (mindennapi!) 1-2 óra tanulással ez hozható? :D


2017. júl. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Igen, menni fog :) a jelenlegi történelem érettségi forrásközpontú, és az esszéket is saját tanár javítja, nem fog szórakozni apróságokkal benne, nem úgy, mint emelten. Hasonlóan nulla közeléből indultam, kemény tanulással én összehoztam egy 82%os emelt törit idén, neked is menni fog simán a közép:D
2017. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nem tanultam rá szinte semmit,és 64%-os lett összegezve,szóval ha tanulsz rá annyit,akkor bőven meglehet :)..írásbelin első fele forrásos tippelgetős karikázós..második felében meg kell írni egy hosszú és egy rövid esszét,de azok se nehezek...szóbelire tanultam egy kicsit,de ott is adnak forrásokat,amikbe sok minden benne van,szóval megoldható ;)
2017. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2017. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!