Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE vélemények? Melyik szak...

BGE vélemények? Melyik szak érné meg?

Figyelt kérdés

Jó matekos vagyok, és a nyelveket is könnyen tanulom, ezért gondoltam erre a sulira. Nem vagyok egy színötös tanuló a hanyagságom miatt, de rossz sem, szóval szerintem átlagosnak mondható vagyok. (3,9. Igen, tervezek javítani most 11.-ben) Nem fontos, hogy az államilag finanszírozottra jussak be, örülnék a fizetősnek is.

Van esélyem így bejutni? Ezek közül melyik az a szak, ami a legjobban megérné? Egyáltalán megyek majd valamire ezekkel?

-Turizmus-vendéglátásra gondoltam angol/magyar nyelven -pénzügy és számvitel angol/magyar nyelven

-gazdálkodási és menedzsment.



2017. júl. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pénzügy számvitel, természetesen. Ha már önköltségesen tanulsz inkább a leghasznosabbat válaszd, a másik kettőt max államin. Mert egyébként a szakmai tárgyak különböznek csak. Átképzeni psz-re magukat egy okj keretében.. hát felesleges.


szóval a PSZ-t! angol vagy magyar nyelven az már legyen ízlés kérdése. (illetve a nyelvi hozzájárulási költségeké ha van egyátalán)

2017. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom elso, ment a zold🤗
2017. júl. 14. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

illetve pénzügyeskétn dolgozhtsz más gazdasági területen is (ami a turizmust és gazdmen területetét fedi le.) visszafelé ez csak korlátozottan érvényesül..


és írtad hogy szereted a nyelveket is, magas lesz a várható fizetésed. Németet nagyon ajánlom! az angol mellett, esetleg holland vagy svéd. Én utólag azt kívánom bárcsak korábban kezdtem volna el ezeket a nyelveket, az ismerősöm akivel együtt végeztünk, néhány év után külföldön 1 millió közeli fizetést kap (forintra átszámolva) a diákhitelt ebből könnyedén vissza lehet fizetni.

2017. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jezus :D akkor megvan a szak, amit elsonek jelolok be. Koszonom!!
2017. júl. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!