Melyik szakot válasszam?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik szakra menjek, igaz még van két évem, de úgy érzem, hogy nem fogok tudni dönteni. Alkalmazott közgazdaságtan vagy mechatronikai mérnök? Tudom, hogy semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, és nem is értem, hogy vacillálhatok a kettő között, de egyszerűen nem tudok dönteni. Matematikából nagyon jó vagyok. Arra is gondoltam, hogy mindkettőt elvégezném, de akkor melyikkel kezdjem? A kettőnek semmi köze egymáshoz, így nem lenne értelme mindkettőt elvégezni. Ha sikerül döntenem, a diploma megszerzése után szeretném elvégezni a matematika szakot az ELTE-n. Kérlek segítsetek.

2017. júl. 16. 17:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Osztályelső vagyok, az egyik legjobb gimnáziumban, ha minden így megy tovább, szerintem be tudnék jutni. Nekem ez a legszimpatikusabb: Mechatronikai mérnök MSc, majd a BCE-n mérnök-közgazdász képzés.
2017. júl. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!