Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet esélyem még orvosira?

Lehet esélyem még orvosira?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy az iskolám nem éppen erős és jövőre lesz az értségi. A probléma az lenne, hogy azon kívül, hogy biológiából és kémiából csak nagyon alap ismeretekkel rendelkezem még(pedig mindig 5-ös voltam de az semmit sem ért, kémiából majdnem mindent elfelejtettem), a többi értségi tantárgyra is tanulnom kéne még ha nem is annyit.

A mostani nyáron nem tudok foglalkozni velük sajnálatos módon.

Lehet így esélyem arra hogy jövőre felvegyenek?



2017. júl. 17. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát így nem. A két emelt úgy, hogy még másra is kell készülni, rohadt nehéz. Legfeljebb csak ha tanév közben belegebedsz.
2017. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy jó érettségi elérése is a céljaid között szerepel, akkor nem. Ha csak az orvosira akarsz bejutni, akkor duplázással simán bekerülhetsz, de akkor ne nagyon foglalkozz a többi tárgyaddal, hanem koncentrálj a két emeltre.
2017. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg jövőre is, és max kihagysz egy évet. Az a baj, hogy nem ördöngösség a két emelt, de nem tudom, mennyi időd van felkészülni, és mennyire tartasz az alapoknál, szóval mindenféle lehetőség a kalapban van. Viszont végetedményben egy év kihagyással is orvos leszel, szóval szerintem semmiképpen sem kell feladnod. :)
2017. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindenki az utolsó évben kapja össze magát. Ne aggódj! Ha nagyon f*sol, és belefér anyagilag, járj érettségi előkészítőre! De alapvetően, tonnaszámra ott vannak az elmúlt évek érettségijei, egy év alatt a világot is meg lehet váltani...
2017. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Simán fel tudsz készülni! 1 év!! Na jó nem pont annyi, de lesznek azért szünetek ilyesmik ott meg tudod nyomni a tanulást! Én is ilyen helyzetben voltam kb. mint te :) ès sikerült, igaz én magántanárhoz is jártam az utolsó évben! Mindkettô emeltem 90% felett lett. Szóval nem lehetetlen csak akarni kell.. mint mindent! :)
2017. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kémiából érdemes tanárhoz járni a számítások miatt, biológia önszorgalomból megtanulható.


Semmi sincs veszve még! Ha van józan paraszti eszed a középszintre sem kell sokat tanulni, kis logikával megoldható!

2017. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az információt. Az igazság az, hogy egy barátomnak volt erre szüksége. Én idén megcsináltam ezt és fel is vettek, de nem hitt nekem, hogy ő is képes lesz rá így kiírtam ezt, most már ő is tanul :)
2017. aug. 2. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!