Anglisztika és turizmus?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapjáraton az anglisztika nem egy olyan szak az egyetemen, amivel adott esetben sok lehetőség nyílik az embernek. Viszont, ha OKJ-s képzésen elvégzek egy turisztikai szervező és értékesítő szakot, esetleg tudok profitálni valamit mellé egy anglisztikás diplomával?

2017. júl. 26. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz, mert nagyon sok olyan álláshirdetést láttam, ahol nem számít milyen diplomád van, de elvárják hogy legyen. A másik amit elvárnak, az a magas szintű nyelvtudás. Ami Neked szintén meglenne. Viszont ami ellene szól, hogy az anglisztika nagyrészt irodalomról, történelemről és nyelvészetről szól. Ha ezek nem érdekelnek, akkor nehéz dolgod lesz.
2017. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. aug. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!