Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most, hogy nem vettek fel...

Most, hogy nem vettek fel egyetemre, mi a francot tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Valami ötlet? Bármi?


Valszeg pótfelvételin sem fogok bejutni...


20/L



2017. júl. 26. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
#7: Honnan tudta volna februárban (amikor jelentkezni kellett) hogy sikerülnek az érettségijei?
2017. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Tavaly mar csúsztam egy evet , mert volt egy boka sérülésem igy novemberben tettem le a tesi vizsgát.

Rohadtul kétségbe vagyok esve , mert igy ahogy nézem 2 évem ugrik a levesbe ... Ugy h nem jarok egyetemre.


ergó már novemberre tudta milyen eredményei lesznek, mivel a többi vizsgáját előző évben tette le, csak a tesit novemberben..jelentkezni meg februárig lehetett...

2017. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Májusban javítottam egy jegyet.


Másrészt , amit nem értek, h a felvis pontkalkulátor szerint 292 pontom van, tehát a minimumon felett. De megis azt írta a felvi tegnap h nem ertem el a 280 pontot ...

2017. júl. 27. 19:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyi. Esetleg elküldhetnéd az eredményeidet privibe, mármint a százalékokat. Mert már érdekel ez a dolog.

(De akár ide is kiteheted.)

2017. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézném az eredményeidet, vagyis azt a két tárgyat amit beszámolnak.
2017. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért van 0 pontod, mert központi ponthatár volt megadva a szakra amire jelentkeztél ami 320 pont volt, tehát ennél alacsonyabb ponttal nem vettek fel senkit még ha tudták volna se.


[link]


Itt megtudod nézni!

2017. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, nem hinném, hogy amiatt nem írta neki ki...


Tavaly én orvosi és gyógyszerészeti egyetemekre jelentkeztem, amiken 380 ill. 385 a ponthatár, nekem 372 pontom volt, és ennyit is írt ki a felvi, nem pedig azt, hogy 0 pontom volt! Tehát a kérdező valószínűleg tényleg nem érte el a 280 pontot sem, felesleges hiú reményeket kelteni benne. Mindenféleképpen meg kell ismételnie legalább 1-2 érettségijét, ha tovább akar tanulni jövőre.

2017. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!