Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem értem el a minimum...

Ha nem értem el a minimum 280-as ponthatárt, akkor sehova sem vesznek fel? Pótfelvételivel sem?

Figyelt kérdés

Sztem csak a nyelvvizsga hiánya miatt nem vettek fel... Amíg nincs nyelvvizsga , addig b4szhatom az egészet??


[Egyik rokonomnak se volt, de felvették egyetemre... Viszont addig nem kap diplomát, míg le nem nyelvvizsgázott.

(Már kb 3 éve húzódik az 'ügye')]



2017. júl. 27. 06:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

Kéttannyelvűbe jártál és nincs nyelvvizsgád??!!


Szerintem ne erőltesd a továbbtanulást...

2017. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező! A tanulmányi pontokkal és a felvételi tárgyak eredményeivel kell elérned a minimum 280 pontot, illetve az adott szakhoz teljesítened kell a megfelelő kritériumokat! Ha ezek nincsenek meg, nem tanulhatsz tovább!
2017. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
(Utolsó vagyok) egyedül az emeltekért járó többletpontok számítanak még bele, itt az okj, nyelvvizsga semmit sem számít, azok ezen felül jőhetnek szóba!
2017. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát márpedig ha nem érettségizel újra, akkor nem fogsz bekerülni egyetemre.
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
16os: nyilván mindenféle pontszámu kibukik, és sokan el is mennek akik rájönnek nem ez a nekik valo szak. De a helyzet az, hogy akármilyen szakra fog jelentkezni, lesznek mumus tantárgyai (például ugy tudom statisztika minden szakon kötelezö). Ha ezt a gimiben nem tudta áthidalni, mert gondolom semelyik tárgy nem érdekelte, miután még a minimum ponthatárt sem érte el, nem hiszem, hogy majd pont egyetemen fog benöni a feje lágya, mikor tudjuk jol, hogy egyetemre bekerülni sokkal könnyebb mint aztán benn is maradni. Persze vannak büfé szakok, ahol bennmaradni sem nehéz, de akkor már lehet, hogy tényleg jobban jár egy okj-val, ami mellesleg - kérdezö - 25 éves korig ingyenes nappali képzésen, de lehet, hogy te pont csak fizetössel találkoztál, nyilván olyan is létezik.
2017. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
18%
...
2017. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A magyar és a tesi erdekelt, sportoltam a gimi alatt vegig. A sport jobban erdekelt mint a tanulás.
2017. júl. 28. 09:26
 28/29 anonim ***** válasza:
36%
Most már, hogy nem mész továbbtanulni lesz időd sportolni.. még jól is jársz.
2017. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%
22-23, javaslom a felvételi tájékoztató olvasgatását... emelt, okj és nyelvvizsga benne van a 280-ban.
2017. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!