Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni, merre...

Nem tudom eldönteni, merre tovább?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket kérném. Jővöbe végzek a 12. osztállyal. Most természettudomány osztályban tanulok. Lassan el kellene döntenem hogy hova tovább 12. osztály után, viszont nagyon nehéz... Nagyon érdekel a pszichológia, eddig erre gondoltam. Úgy érzem hogy ezt tudnám szeretni, viszont mégsem vagyok az a magolós típus, általában átvenni, tanulmányozni szoktam a leckéket, úgyhogy nem tudom meg tudnék-e bírkózni vele. (Azt szerintem hiába mondják hogy nagyon nehéz a pszicho, mert elvégre minden egyetem nehéz). Nagyon érdekelnek az emberi kapcsolatok, emberek gondolkodásának tanulmányozása, mások világról való felfogása, testbeszéd, ilyen dolgok. Sok ezekről szoló könyvet szoktam nézegetni. Viszont attól félek, hogy ha bekerülök az egyetemre akkor mégsem erről fog szólni az egész, hanem sokkal nyersebb ,nehezen érthető lesz. Mit gondoltok erről? Eléggé szeretnék belevágni.

2017. júl. 28. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!