Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg buktam érettségin és...

Evettke13 kérdése:

Meg buktam érettségin és estin akarom befejezni. Egy tárgyból, franciabol huztak meg?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy, hogy lehet hogy működik az hogy estin csak egy tárgyból tanuljak?! A másik hogy angolból érettségizhetnek e?

2017. júl. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Hogy lehet egy erettsegin megbukni?
2017. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmetlen választ ne
2017. júl. 28. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 12. osztályt befejezted? Vagyis van bizonyítványod? (Nem érettségi). Mert ha igen, akkor csak az érettségit kell újra letenni, nem kell újra órára, vagyis iskolába járni. Ha ősszel mész, vagyis mikor még van tanulói jogviszonyod, akkor az adott iskolában kell jelentkezni, ahol le akarod tenni, ha nincsen már jogviszonyod akkor az oktatási hivatalban. Angolból attól függ tanultad -e az iskolában és mennyit.
2017. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
29%
Ha érettségin buktál, akkor befejezted a középiskolát. Mit akarsz estin befejezni?
2017. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen helyesírással megértem miért buktál meg.
2017. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ősszel pótérettségin megcsinálhatod a hiányzó tantárgyat.

Angolból pedig nem tudsz mivel a 12. évi bizonyítványodban nem szerepel az angol nyelv. Viszont ha ennyire szeretnél angolból vizsgázni nyelvvizsgára el tudsz menni.

2017. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!