Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes manapsá...

Milyen szakmát érdemes manapság tanulni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és mivel nem jelentkeztem főiskolára/egyetemre, ezért valamilyen szakmát szeretnék tanulni.

Lányként mit tanuljak amivel el is lehet helyezkedni és ami normálisan fizet? Normális alatt azt értem hogy meg lehessen belőle élni.

Amit eddig néztem az a logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, pénzügyi-számviteli ügyintéző, irodai titkár.

Érdekelt volna még a gyógypedagógiai asszisztens is pl., de ők sajna nagyon keveset keresnek, még diplomával is.

Érdeklődési kört nem írok mert a fontos nekem az hogy megérje elvégezni amit tanulni fogok.

Bármilyen tanácsot, ötletet szívesen várok!



2017. júl. 30. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, nettó 200at kapok gyárban, végzettséget nem igénylő munkakörben. Valami elektronikával kapcsolatos dolgot javasolnék, esetleg plc programozó, ilyesmi. Van rá kereslet és széles körben lehet vele elhelyezkedni. Pénzügyi meg logisztikai ügyintézőről meg csak annyit, hogy ilyen végzettségem nekem is van, sőt amikor elmentem gyárba dolgozni a 20 felvett emberből hármunknak is volt.
2017. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!