Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová mehetnék továbbtanulni...

Hová mehetnék továbbtanulni és milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, most megyek 8.-ba és ezen a nyáron még el szeretném dönteni hogy hová menjek továbbtanulni, de nem tudom. Tanácsot szeretnék kérni hogy milyen középiskola illetve munka való nekem.

Rólam: Mindig is szerettem rajzolni jó is vagyok benne, dicsérnek is érte de jó pár nálam fiatalab/ velem egyidős sokkal szebben rajzol. Fantáziám határtalan, Sims 4-ben házakat nagyon szeretek építeni és az embereket megformázni, karaktereket nagyon szeretek létrehozni (pl.: Mlp Oc-kat, vagy külön féle embereket rajzolni főképp virtuálisan). Szeretek olvasni de nem vagyok a függője, szeretek történeteket kitalálni, de leírni sosem szoktam őket. Szoktam figyelni az embereket és belegondolok hogy a külsejük alapján milyen lehet az életük. Nagyon szeretem az állatokat a bogaraktól nem mondhatnám hogy félek de ha egy anyapókról 1000-nyi kispók mászik szét attól ki tudok akadni rendesen. Gondoltam már hogy állatkertbe megyek gondozónak de oda nem tudom milyen képességek kellenek. Szeretek lovagolni, imádom a lovakat. Néhányan már mondták hogy ahoz képest hogy csak 1 éve lovagolok nagyon jól megy (tartásom, ügetésem, galoppom, ugratásom nagyon jól megy de ha nyergelni kell abban vannak nehézségeim). Gondolkodtam már a rendőr, lovasrendőr pozícióban de nem vagyok elggé sportos, túlságosan is lusta vagyok és túlsúlyos. Nem vagyok egy zseni 7. év végére 3-as körül forogtak a jegyeim 2 kettes fontosabb tantárgyból (töri, nyelvtan) és a kevésbé fontosabbakból (rajz, tesi, technika, infó) 4-5 körül.

Köszönöm hogy ezt a hosszú leírást elolvastad!

Előre köszönöm a választ/válaszokat.



2017. júl. 31. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Számítógépes grafikus, és 3D-modellező. Ezekre bazinagy a kereslet és jó sok zsét visznek haza.


A pókos jelenethez pedig nézd meg a The Mist filmet, amikor az MP-ből előbújnak a pókok.

2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!