Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Mi legyek ha nagy leszek? "

"Mi legyek ha nagy leszek? "

Figyelt kérdés

Igen, ez az a tipikus kérdés!

Tantárgyakkal kapcsolatban: Matekból teljesen jó vagyok, szeretem is, de a fizikát már nem.. Ötös vagyok abból is de nem szeretem.. Törit és kémiát sem szeretem, de az angolt imádom és jó is vagyok belőle. Emellett szeretem a rajzot és szépen is rajzolok, a magyar nyelvtant és irodalmat is szeretem, de nem akarok különösen foglalkozni velük.

A gyerekeket szeretem, és foglalkozni is szeretek velük.

Meg a nyelvekkel kapcsolatban még szeretnék spanyolul is megtanulni.



2017. júl. 31. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A felvin van ilyen teszt, ami segit ebben. En egyebkent vegigneztem az osszes sulit a felvi.hu-n hozza a szakokat es ugy valasztottam ami erdekelt
2017. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél!
2017. júl. 31. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Közgaz gazdasagelemzes vagy pénzügy számvitel
2017. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Írnál ezekről pár dolgot? Mi a feladatuk, fizetés, nehéz e...stb.. Meg amiket jó tudni róla!
2017. aug. 6. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A feladatukat nem tudom de a felvin biztos hogy le van írva valahol hogy miket csinálnak. Az átlagnál nehezebb szakok de nem teljesithetetlenek. Jól lehet velük keresni.
2017. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanéztem de nem igazán ragadott meg... Nem érdekel a jog, gazdaság, a pénzügy, az informatikai dolgok meg az ilyenek...

Tud még valaki valamilyen tippet, hogy milyen irányban tanulhatnék tovább?

2017. aug. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!