Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már van érettségim, de utólag...

Már van érettségim, de utólag szeretnék emeltet tenni, hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, de év közben nem voltam benne biztos, hogy mit szeretnék, vagy akarok-e egyáltalán tovább tanulni. Most viszont már vannak elképzelém, csak a szükséges emelt érettségi nincs meg :D az érdekelne mikor lehet utólag tenni, jelentkezni, és hogy készülhetnék fel, ha már nem tanulok? Gondolom magántanárral :D
2017. aug. 1. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

A felkészülést úgy oldod meg, ahogyan jónak látod.


Minden más információ megtalálható az Oktatási Hivatal honlapján.


(Nem mellesleg, hogy ha egy alapvető információ megszerzése nem megy, nem biztos, hogy neked való az egyetem. Semmi személyes, ezt minden hasonló kérdésnél le szoktuk írni.)

2017. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ősszel és tavasszal is van lehetőséged érettségizni. Nézz utána a jelentkezési határidőnek. Esti iskolába elmehetsz, de nem hiszem, hogy fel tudnak készíteni ott az emelt érettségire. Valószínűleg tanárral és önszorgalommal tudod megoldani.
2017. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már leérettségiztél utána mar csak kormanyhivatalokba jelentkezhettsz. Mert megszunt a tanuloi statuszod.
2017. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, mar megtalaltam minden szukseges informaciot! :)
2017. aug. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!