Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem egyetemre menni?

Van még esélyem egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Idegen nyelvi tanár szeretnék lenni, de egyetemre esélytelen hogy bejussak mert az érettségim katasztrófa lett. Egy tárgyból meg is buktam, a többi is 2-es, 3-as. Októberben a bukott tárgyat újra megcsinálom, de egy barátnőm mesélte hogy ha mondjuk újra járnám az évet akkor lenne esélyem jobb érettségit írni és egyetemre bejutni. Tudom, hogy menne nekem, csak idén totál lesz*rtam a tanulást...Szégyellem is magam, de érdekelne, hogy van e még esélyem helyre hozni az életemet?

2017. aug. 8. 21:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

mért nem törölted ki mikor észre vetted? :D

Ezt hogy érted egyébként? Most akkor két tantárgyból tudok újra érettségizni de a többiből nem vagy mi?

2017. aug. 10. 15:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Most érettségiztél...

Mindenből lehet újra érettségizni tárgyanként ha jól tudom 17 ezer forintért, emelt pedig 35 körül van és mielőtt megkérdezed / tantárgy mindkettő.


Akár 18 érettségit is tehetsz csak a nagy többségnek felesleges.

+ ne kérdezd meg!

az hogy befizeted az érettségit nem jogosít fel arra hogy év közben a tanórákon megjelenj, a korrepetálásról pedig a tanárral kell beszélned

2017. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!