Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ketsegbeeses, most mit valasszak?

Ketsegbeeses, most mit valasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eloszir is, ne haragudjatok, hogy nincs ekezet, angol billentyuzetrol irok.

17 eves vagyok, es egeszen eddig orvos akartam lenni. Felvettem az iskolaban az ehhez szukseges elokeszitoket, amik iden fognak elindulni. Ugy ereztem ez az, amit csinalni szeretnek. Viszont...Nekem gyerekkorom ota almom az, hogy bejarhassam a leheto legtobb helyet a vilagon. Voltam mar par orszagba, kijutottam Amerikaba is sok idore. Lehetoleg szeretnek ott tanulni. Es rakellett jonnom, hogy ez az orvos dolog nem illik bele az en vilagomba..Azaz, nem fogok tudni hosszabb idokre kiszakadni a melobol, hogy elmehessek vilagot latni, vagy akarmi.(Surgossegi, v altatoorvosnak szerettem volna menni). Nagyon ketseegbeestem, hogy mi lesz most igy velem. Ti mit csinalnatok a helyemben? Valasztanatok mast? De mit? Miert kell ennyire koran eldontenunk, hogy mik akarunk lenni?



2017. aug. 14. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!