Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnök MSc-re...

Élelmiszermérnök MSc-re szeretnék menni, de nem tudom ott milyen specializációt válasszak. Némi információt tudnátok adni?

Figyelt kérdés

élelmiszerbiotechnológia,

élelmiszeripari folyamattervezés,

élelmiszeripari logisztika és árukezelés,

élelmiszeripari technológia és termékfejlesztés

Ezek a lehetőségek, de nem tudom melyik milyen területet fed le/mennyire van rá szükség (hiányszakma e/fizetésileg melyik

a legkorrektebb). Van aki dolgozik valamelyik területen?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)



#MSc #diplomás fizetés #élelmiszermérnök msc #szeged msc #bme msc #élelmiszermérnök diploma #élelmiszermérnök fizetés #élelmiszeripari médnök
2017. aug. 8. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen BScvel mennél? (élelmiszer/bio/vegyészmérnök?)


Amúgy nézd meg a specializációhoz tartozó tárgyakat, akkor tisztább képet kapsz.

2017. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A termékfejlesztés elvileg nagyon rosszul fizet. Mondjuk úgy általában az élelmiszeripar is... Bocsi, ha nem volt segítség, de gondoltam jó, ha tudod.
2017. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!