Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Viszonylag jó tanuló vagyok,...

Viszonylag jó tanuló vagyok, de nagyon nehezen bírom lelkileg a nyolcosztályos gimit, és imádom a sportot, de az egyetem miatt aggódok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy a TF re szeretnék menni, ahova ugye nem kell kitünő tanulónak lennem és nem leszek megint depressziós,vagy a másik az az egészségügyin nehez szak
2017. aug. 15. 10:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szeretnél foglalkozni a jövőben?
2017. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy edző vagy valami egészséges életmóddal foglalkozó pl :dietetikus,egészségpszihológus,
2017. aug. 15. 11:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Az edző az szertorna edző. 8 éve tornázom
2017. aug. 15. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikához szintúgy nem kell kitűnő tanulónak lenni, pszichológiára viszont nehéz bekerülni, de egyáltalán nem lehetetlen. Szerintem az a legfontosabb, hogy a lelki egészséged megmaradjon, nem fogsz ártani azzal, ha ezt is egy szempontnak tűzöd ki a pályaválasztásnál. Sok sikert. :)
2017. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!