Merre menjek tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1.Az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok, ha matekból nem vagyok a legjobb, olyan közepes, de nagyon érdekel az informatika, programozás pl. Így lenne valami esélyem?


2.Néztem, és gondolkoztam, hogy informatikus könyvtáros leszek, pontosan mit csinál?

Köszönöm!



2017. aug. 15. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Informatikus konyvtarosnak ne menj, nincs sok értelme annak a szaknak, nem is tudom hogy mit keres a neveben az hogy info.


Nem, mernokinfo és programozos szakon is durván sok matek van, több mint programozás. Ha már most is csak hármasra megy, akkor onnan garantáltan ki fogsz bukni.


Ha ennyire infót akarsz akkor esetleg valami infos 2 éves OKJ-t javaslok vagy ha nagyok csak a programozás akkor vm gyorstalpaló

2017. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És a gazdaságinformatika?

Úgy hallottam egy ismerősömtől, oda nem kell olyan brutál matektudás

2017. aug. 15. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet próbálni de ott is van matek rendesen
2017. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan nagyon rossz nem vagyok matekból, gimis vagyok, 3-4 a jegyem általában.
2017. aug. 15. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet próbálni, max egy felev után kiirarkozol.
2017. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha tudod hogy neked ez kell, hanyagold a többi szart, és feküdj rá a matekra és tanulj otthon propgramozni. Magyar töri meg ilyenek, elég ha megvan a kettes. Illetve ha telik rá, akkor bérelj magántanárt, hogy korepetáljon matekból.
2017. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem, de tervezem!
2017. aug. 16. 13:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ez nem tudom szamit-e, de pl logaritmus,egyenletek ezek mennek, csak pl a térgeometriai nshyon nem
2017. aug. 16. 14:00
 9/9 K. Gergő ***** válasza:

Ha nem megy a matek, feküdj rá!

Ha érdekel egy szak, akkor keress rá egy egyetem honlapján a tantárgyi beosztásra.. pl. ma néztem bce gazdinfón van kb. annyi matek, mint infó. Kb. Infó 35% matek 30% gazdaság és egyebek a maradék 35%... de ez csak egy saccolás...

2017. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!