Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányként, egyetem nélkül,...

Lányként, egyetem nélkül, érettségivel+Okj-val mennyire vihetem az életben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és lány. Gimnáziumba járok, most leszek 10.-es.

Tudom, hogy még nagyon sok víz lefolyik addig a Dunán, de én nagyon nem tudom elképzelni magam egyetemistaként.

Nézegettem Okj-s képzéseket, és igazából még nem választottam ki, hogy melyik lenne a legszimpatikusabb, csak nézelődtem.

Nagyon gáz lenne, hogyha elvégeznék egy olyan képzést, amit csak férfiak szoktak elvégezni? El tudnék azzal helyezkedni valahogy? Vagy ha nem kozmetikust vagy fodrászt végeznék el, akkor halálra lennék ítélve?

Írjatok le kérlek a tapasztalatokat, meglátásaitokat, szívesen várok mindenféle (értelmes) választ.



2017. aug. 20. 22:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Van ami ér vlmit

Pincér

2019. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!